SOUTĚŽ S ČESKOU TELEVIZÍ

Soutěž s Českou televizí

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 3 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ V KAŽDÉM DÍLE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA BUDE VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@potrailechpreshory.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme tři výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po uvedení premiérového dílu zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

1. DÍL

Soutěžní otázka

Který trail v Polevsku jako jediný startuje na louce?

B) Kostelník

Moderní trailovou helmu, která ti skvěle padne, kterou dodala firma SPECIALIZED, získává Vojtěch Kopecký (Praha).

Prémiové mazivo Nanoprotech Bicycle na řetěz kola, který věnoval výrobce a e-shop INPRODUCTS, Aleš Podoubský (Praha).

Gripy a rukavice od společnosti Ergon, které do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Kateřina Papáková (Ostrava – Hrabůvka).

2. DÍL

 

Soutěžní otázka

Kde oficiálně startuje a končí trasa Stonemana?

C) v Oberwiesentahlu

Cyklo ledvinku BA Hip Pack od společnosti Ergon, kterou do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Marek Myška, (Nasavrky).

MTB tretry Specialized Recon 2.0, kterou do soutěže věnovalo Spectrumbike, Specialized Brand Store, získává Pavel Kořínek, (Praha 9).

Bateriovou stanici EcoFlow RIVER mini Wireless, kteru do soutěže věnovala společnost EcoFlow, získává Michal Hájek, (Liberec).

3. DÍL

 

Soutěžní otázka

Co v romštině znamená název košických trailů KE-CY?

A) kolik

Sadu světel, díky kterým budeš nejen vidět, ale i uvidíš kam jedeš a které dodala firma Specialized, získává Matěj Slavík, Beluša (Slovensko).

Prémiové mazivo Nanoprotech Bicycle na řetěz kola věnoval výrobce a e-shop INPRODUCTS, získává Jan Kaiser (Mladá Boleslav).

MTB pláště od společnosti WTB, které do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Nikola Chaloupecká (Pardubice).

4. DÍL

Ve kterém roce byla dokončena stavba přehrady Liptovská Mara?

B) 1975

Dílenskou vysokotlakou pumpu, se kterou lehce nafoukneš svoje pláště, které dodala firma Specialized, získává Lukáš Machanec (Ostrava).

Dvoumístný nosič kol Thule Outway k upevnění na páté dveře vozidla, které věnovala do soutěže společnost Thule, získává Jan Finda (Litoměřice).

Balíček cyklo kosmetiky od společnosti Joe’s No Flats, které do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Filip Buchtele (Písek).

5. DÍL

Kterou trať vybudovali dobrovolníci v Bikeparku Koliba jako první?

A) Rohatku

Plášť, který tě podrží i v té nejostřejší zatáčce a který dodala firma Specialized, získává Marek Buchtele (Řitka).

Prémiové mazivo Nanoprotech Bicycle (Nanoprotech Bajsykl) na řetěz kola, který věnoval výrobce a e-shop INPRODUCTS, získává Kateřina Zvoníková (Božtěšice).

Platformové pedály od společnosti Race Face, které do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Jan Vik (Trutnov).

6. DÍL

Jaké převýšení má Heipark Tošovice?

B) 90 metrů 

Cyklo ledvinku BA Hip Pack od společnosti Ergon, kterou do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Marie Vejvodová (Bečov nad Bečvou).

Dvoumístný nosič kol Thule Outway k upevnění na páté dveře vozidla, který věnoval do soutěže společnost Thule, získává Franciszek Jopek (Dolní Lomná).

Bateriovou stanici EcoFlow RIVER mini Wireless, kterou do soutěže věnovala společnost EcoFlow, získává Petr Jašek (Brušperk).

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde