SOUTĚŽ S ČESKOU TELEVIZÍ

Soutěž s Českou televizí

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 3 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ V KAŽDÉM DÍLE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA BUDE VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@bb-sport.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme tři výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po uvedení premiérového dílu zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

1. DÍL

Soutěžní otázka

Kolikáté narozeniny brzy oslaví kultovní sjezdová trať na Klínovci?

a) třicáté

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Karolína Kašparová (Rtyně v Podkrkonoší).

Extrémně odolné hliníkové pedály race face aeffect s maximální přilnavostí i v nejnáročnějších terénech, který do soutěže věnoval eshop a prodejna Snowboard zezula, získává Michal Navrátil (Prostějov).

Vysokotlakou myčku K2 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden, kterou do soutěže věnovala společnost Kärcher, získává Miloš Smrčka (Říčany).

GRATULUJEME!

2. DÍL

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje nejvyšší bod dnešní trasy ve Velké Fatře ve výšce 1574 metrů nad mořem?

a) Králova skala

b) Malý Šturec

c) Krížna

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Lukáš Ondračka (Karviná).

Kolenní chrániče For Enduro D30 s chytrou pěnou a odolné proti prodření věnovala společnost Fox Racing, získává Adéla Brabcová (Rakovník).

Mobilní outdoorovou myčku OC3 Adventure box pro flexibilní outdoorové čištění, kterou věnovala společnost Kärcher, získává Milan Dusík (Praha).

GRATULUJEME!

3. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik titulů mistra světa vyhrál Peter Sagan s pomocí Michaela Koláře v roli domestika?

a) 1

b) 2

c) 3

Nosič kol na tažné zařízená do soutěže věnovala firma ASN Hakr – tradiční český výrobce nosičů kol, strešních nosičů a střešních boxů www.hakrbrno.cz.

Plášť ideální na drsnější cross-country závody, který vám zajistí vysokou stabilitu v zatáčkách, darovala společnosti Specialized Bycicles

Vysokotlakou myčku K3 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden do soutěže věnovala společnost Kärcher.

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde