SOUTĚŽ S ČESKOU TELEVIZÍ

Soutěž s Českou televizí byla ukončena, děkujeme všem zúčastněným a gratulejeme výhercům!

1. DÍL

Soutěžní otázka

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Karolína Kašparová (Rtyně v Podkrkonoší).

Extrémně odolné hliníkové pedály race face aeffect s maximální přilnavostí i v nejnáročnějších terénech, který do soutěže věnoval eshop a prodejna Snowboard zezula, získává Michal Navrátil (Prostějov).

Vysokotlakou myčku K2 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden, kterou do soutěže věnovala společnost Kärcher, získává Miloš Smrčka (Říčany).

GRATULUJEME!

2. DÍL

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Lukáš Ondračka (Karviná).

Kolenní chrániče For Enduro D30 s chytrou pěnou a odolné proti prodření věnovala společnost Fox Racing, získává Adéla Brabcová (Rakovník).

Mobilní outdoorovou myčku OC3 Adventure box pro flexibilní outdoorové čištění, kterou věnovala společnost Kärcher, získává Milan Dusík (Praha).

GRATULUJEME!

3. DÍL

Nosič kol na tažné zařízení, které do soutěže věnovala firma ASN Hakr – tradiční český výrobce nosičů kol, strešních nosičů a střešních boxů www.hakrbrno.cz, získává Marie Večeřová (Markoušovice).

Plášť ideální na drsnější cross-country závody, který vám zajistí vysokou stabilitu v zatáčkách, darovala společnosti Specialized Bycicles, získává Robin Vágner (Letohrad).

Vysokotlakou myčku K3 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden do soutěže věnovala společnost Kärcher, získává Adam Šolc (Rajnochovice ).

GRATULUJEME!

4. DÍL

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem kterou do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Ondřej Juřica (Litvínov).

Boty Fifteen Frefider Pro s legendární gumovou podevší Stealth S1, které do soutěže věnoval eshop a prodejna Snowboard zezula, získává Petr Baďura (Kopřivice).

Mobilní outdoorovou myčku OC3 Adventure box pro flexibilní outdoorové čištění, kterou věnovala společnost Kärcher, dodavatel čištící techniky, získává Jana Jonášová (Praha).

GRATULUJEME!

5. DÍL

Soutěžní otázka

Jaké převýšení má v bikepraku Kouty sjezdová trať Koutíkův sen?

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Tomáš Zbožínek (Ostrava).

Vysoce výkonné světlo Flux 850, které dává světlo tam, kde potřebujete a které darovala společnost Specialized Bicycles, získává Tomáš Bláha (Plzeň).

Vysokotlakou myčku K2 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden, který do soutěže věnovala společnost Kärcher, dodavatel čistící techniky, získává Kateřina Petrásková (Nový Bor).

GRATULUJEME!

6. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik kilometrů trailů nabízí celkem bikepark Rabenberg?

 Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Kateřina Bubáková (Karlovy Vary).

Spolehlivou dílenskou pumpu Air Tool Comp V2 s maximálním tlakem 120 psi, kterou darovala společnost Specialized Bicycles, získává Lucie Balážová (Brno).

 Ruční bateriovou tlakovou myčku KHB 6 Aku set pro rychlé a průběžné čištění, kterou věnovala společnost Kärcher, získává Pavel Nevoral (Praha).  

GRATULUJEME!

7. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik skoků má v Schönecku černočervený trail Bockmühle, tzv. Jumpline?

c) 34

Nosič kol na tažné zařízení, který do soutěže věnovala firma ASN Hakr – tradiční český výrobce nosičů kol , střešních nosičů a střešních boxů www.hakrbrno.cz, získává Jan Skřipský (Kunštát).

Lehké a prodyšné chrániče kolen Fox Enduro knee sleeve s elastickým zadním panelem pro maximální komfort pohybu, které do soutěže věnoval eshop a prodejna Snowboard zezula, získává Ondřej Franta (Červený Kostelec).

Vysokotlakou myčku K3 power control s poradcem v mobilní aplikaci Kärcher home and garden, kterou do soutěže věnovala společnost Kärcher, získává Petr Vejmelka (Klášterec nad Ohří).

GRATULUJEME!

8. DÍL

Soutěžní otázka

Ve kterém roce byla dokončena stavba Vodní nádrže Lipno

c) 1959

Profesionální, vysoce účinný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol Cyklostar Extra Carbon s rychlým a maximálním účinkem, který do soutěže věnovala společnost Everstar, získává Jan Hlava (Opava).

Trailovou helmu tactic vybavenou technologií mips evolve a připravenou na integraci senzoru pádu angi, kterou darovala společnost Specialized Bicycles, získává Libuše Švecová (Červený Kostelec).

Přenosnou outdoorovou myčku OC 3 Plus se 7 litrovou nádrží na vodu a provozem na baterii, kterou věnovala společnost Kärcher, dodavatel čisticí techniky, získává Radomír Helis (Vsetín).

GRATULUJEME!

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde