SOUTĚŽ S ČESKOU TELEVIZÍ

Soutěž s Českou televizí

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 3 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ V KAŽDÉM DÍLE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA BUDE VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@potrailechpreshory.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme tři výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po uvedení premiérového dílu zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

1. DÍL

Soutěžní otázka

Který český cyklista jezdí Světovou gravelovou sérii?

B) Petr Vakoč

Poukaz na servis vašeho kola v hodnotě 3.000 Kč věnoval Kolofix, profesionální servis jízdních kol a elektrokol, získává Jaroslav CINÁDR, Prachatice.

Stabilizátor telefonů insta360 flow s AI trackováním do soutěže věnovala společnost Stablecam, získává Marie VEJVODOVÁ, Bečov nad Teplou.

Špičkové produkty z řady Bike vám do soutěže přináší společnost Liqui Moly cz s.r.o, Jarmila ZIBAROVÁ, Ústí nad Labem.

2. DÍL

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje výjezdový trail v bikecentru Smrčiny?

C) Bismarck

Balík 6 jídel se samoohřevem, které věnovala společnost Adventure menu, český výrobce prémiových jídel na hory, získává Julie Fišerová, Sušice .

Stabilizátor telefonů insta360 flow s AI trackováním, kteeoru do soutěže věnovala společnost Stablecam, získává Martin Lacko, Olomouc.

Špičkové produkty z řady Bike, kterou vám do soutěže přináší společnost Liqui Moly cz s.r.o., získává Marie Hejzková, Plzeň.

3. DÍL

Soutěžní otázka

Ve kterém roce začal Richard Gasperotti jezdit za Svazarm bikros klub Chomutov?

A) 1986

Poukaz na servis vašeho kola v hodnotě 5.000 kč, který věnoval Kolofix, profesionální servis jízdních kol a elektrokol, zíslává Michaela VANICKÁ, Letohrad.

Lehkou, flanelovou a vodoodpudivou košili na bike „Horsefeathers dough“, který do soutěže věnovala společnost Horsefeathers, zíslává Jiří NUSSABAUER, Praha.

Špičkové produkty z řady Bike, který vám do soutěže přináší společnost Liqui Moly cz s.r.o., získává Zlatka RODLOVÁ, Háj u Duchcova.

4. DÍL

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje nová část Selského trailu v Trail Parku Dolní Morava?

A) Farmářská AirLine 
B) Selská AirLine
C) Sedlácká AirLine

Gripy a sedlo od společnosti Ergon do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství bikeporn.cz.

Sportovní tašku na cyklistické vybavení Thule roundtrip do soutěže věnovala společnost Thule.

Špičkové produkty z řady Bike vám do soutěže přináší společnost Liqui Moly cz s.r.o.

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde