SOUTĚŽ S TELEVIzÍ

RTVS

Soutěžte se slovenskou televizí RTVS a s pořadem Po trailech přes hory!

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 2 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ. V KAŽDÉM DÍLE BUDE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ na slovenské televizní stanici RTVS zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@potrailechpreshory.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme dva výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po ukončení kola zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

1. DÍL

Soutěžní otázka

Který trail v Polevsku jako jediný startuje na louce?

B) Kostelník

Cyklo ledvinku BA Hip Pack od společnosti Ergon, kterou do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Nina Miklíková (Bratislava).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, kterou věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Jozef Švec (Šarišské Dravce).

2. DÍL

Soutěžní otázka

Kde oficiálně startuje a končí trasa Stonemana?

C) v Oberwiesentahlu

Trailovou přilbu Specialized Tactic 4, kteoru do soutěže věnoval Spectrumbike, Specialized Brand Store, získává Dominika Miklíková (Bratislava).

Poukázku v hodnotě 50 euro na kompresní sportovní oblečení ROYAL BAY pro podporu výkonu i regenerace, kterou věnoval e-shop www.royalbay.sk, získává Adam Hopej (Krompachy).

3. DÍL

Soutěžní otázka

Co v romštině znamená název košických trailů KE-CY?

A) kolik

Chytře řešenou hydratační ledvinku Thule Rail s patentovaným magnetickým uchycením hadičky, kterou věnovala do soutěže společnost Thule, získává Lujza Šmideková (Bratislava).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, kterou věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Roman Rekem (Martin).

4. DÍL

Soutěžní otázka

Ve kterém roce byla dokončena stavba přehrady Liptovská Mara?

A) 1965

B) 1975

C) 1985

Cyklo ledvinku BA Hip Pack od společnosti Ergon do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz

Poukázku v hodnotě 50 euro na kompresní sportovní oblečení ROYAL BAY pro podporu výkonu i regenerace věnuje e-shop www.royalbay.sk

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa