SOUTĚŽ S TELEVIzÍ

RTVS

Soutěžte se slovenskou televizí RTVS a s pořadem Po trailech přes hory!

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 3 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ. V KAŽDÉM DÍLE BUDE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ na slovenské televizní stanici RTVS zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@bb-sport.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme dva výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po ukončení kola zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

1. DÍL

Soutěžní otázka

Kolikáté narozeniny brzy oslaví kultovní sjezdová trať na Klínovci?

a) třicáté

Plášť GROUND CONTROL, ideální na drsnější cross-country závody, který vám zajistí vysokou stabilitu v zatáčkách, který darovala společnost Specialized Bicycles, získává Jozef Švec (Šarišské Dravce).

Cyklo batoh BA2 od společnosti Ergon do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz, získává Matej Slávik (Beluša).

Tašku se spoustou kapes a přihrádek na cyklistické vybavení Thule RoundTrip Bike Duffel do soutěže věnuje společnost Thule, získává Adam Hoppej (Kropachy).

2. DÍL

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje nejvyšší bod dnešní trasy ve Velké Fatře ve výšce 1574 metrů nad mořem?

c) Krížna

Boty Rime 2.0 pro vysokohorský terén, které vám umožní dobýt jakoukoli horskou stezku do soutěže věnoval specialista na cyklistiku VELOsprint v Bratislavě, Nitre a Žilině, získává Eva Slašťanová (Turová).

2 denní vstup pro 2 osoby do bikeparku Bikepark Mýto pod Ďumbierom na středním Slovensku, získává Martin Bystroň (Prešov).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, kterou věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Jakub Harmat (Prievidza).

3. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik titulů mistra světa vyhrál Peter Sagan s pomocí Michaela Koláře v roli domestika?

C) 3

Nejlehčí a nejlépe ventilovanou přilbu s větší ochranou hlavy a systémem MIPS SL, kterou do soutěže věnoval specialista na cyklistiku VELOsprint v Bratislavě, Nitre a Žilině“, získává Marián Kubánek (Hrašné).

Cyklo batoh BA2 od společnosti Ergon, kterou do soutěže věnovalo online cyklo lahůdkářství BIKEPORN.cz získává Juraj Bobot (Trenčín).

2krát střešní nosič kol pro uchycení kola za vidlici Thule UpRide, kterou do soutěže věnovala společnost Thule, získává Katarína Kluvánková (Stupava).

4. DÍL

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje TRAILHUNTER občanským jménem?

B) David Polesný

Nejlehčí a nejlépe ventilovanou přilbu s větší ochranou hlavy a systémem MIPS SL do soutěže věnoval specialista na cyklistiku VELOsprint v Bratislavě, Nitre a Žilině“, získává Mária Bobotová (Trečín).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, kterou věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Roman Szabó (Zvolen).

Větruodolnou čepici pod helmu na kolo i na hory z materiálu GORE-TEX INFINIUM™️ WINDSTOPPER®️ Soft Shell, kterou věnoval český výrobce, firma KAMA, získává Peter Hýrošš (Bratislava).

5. DÍL

Soutěžní otázka

Jaké převýšení má v bikepraku Kouty sjezdová trať Koutíkův sen?

B) 500 metrů

Vysoce výkonné světlo Flux 850, které dává světlo tam, kde potřebujete, darovala společnost Specialized Bicycles, získává Filip Vida (Lehota pod Vtáčnikom).

Kolenní chrániče FOX ENDURO D3O s chytrou pěnou, odolné proti prodření, které věnovala společnost FOX RACING, získává Rastislav Teliar (Banská Bystrica).

Poukázku v hodnotě 50 euro na kompresní sportovní oblečení ROYAL BAY pro podporu výkonu i regenerace věnuje e-shop www.royalbay.sk, získává Martin Valášek (Poriade).

6. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik kilometrů trailů nabízí celkem bikepark Rabenberg?

 B) 73 km

Spolehlivou dílenskou pumpu Air Tool Comp V2 s maximálním tlakem 120 PSI darovala společnost Specialized Bicycles, získává Roman Rekem (Martin).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Alexandra Valášková (Myjava).

Větruodolnou čepici pod helmu na kolo i na hory z materiálu GORE-TEX INFINIUM™️ WINDSTOPPER®️ Soft Shell, věnoval český výrobce, firma KAMA,získává Kristína Štajnochová (Myjava).

7. DÍL

Soutěžní otázka

Kolik skoků má v Schönecku černočervený trail Bockmühle, tzv. Jumpline?

 C) 34

Trailovou helmu Tactic vybavenou technologií Mips Evolve a připravenou na integraci senzoru pádu ANGi, kterou darovala společnost Specialized Bicycles, získává Adam Hronec (Zvolenská Slatina).

Poukázku v hodnotě 50 euro na kompresní sportovní oblečení ROYAL BAY pro podporu výkonu i regenerace, kterou věnoval e-shop www.royalbay.sk, získává Adela Zemanova (Rudník pri Myjave).

Větruodolnou čepici pod helmu na kolo i na hory z materiálu GORE-TEX INFINIUM™️ WINDSTOPPER®️ Soft Shell, kterou věnoval český výrobce, firma KAMA, získává Peter Bogár (Liptovský Mikuláš).

8. DÍL

Soutěžní otázka

Ve kterém roce byla dokončena stavba Vodní nádrže Lipno

 A) 1952

B) 1957

C) 1959

 Na tvůj oblíbený trail, nebo horskou stezku boty RIME 1.0, které věnoval specialista na cyklistiku VELOsprint v Bratislavě, Nitre a Žilině“, získává Mariana Šarpatakyová (Prešov).

2krát hydratační cyklobatoh Thule Rail s 8 litrovým úložným prostorem a 2,5l litrovým vakem na vodu, který do soutěže věnovala společnost Thule, získává Ivan Procházka (Bratislava).

Poukázku v hodnotě 50 euro na špičkovou sportovní výživu ENERVIT pro váš lepší sportovní výkon, který věnoval e-shop www.enervitsport.sk, získává Erika Urbaníková (Martin).

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde