SOUTĚŽ S TELEVIzÍ DAJTO

Soutěžte s televizí Dajto a s pořadem Po trailech přes hory!

V KAŽDÉM DÍLE S NÁMI BUDETE MOC SOUTĚŽIT A TO KONKRÉTNĚ O 2 CENY OD NAŠICH PARTNERŮ. V KAŽDÉM DÍLE BUDE SOUTĚŽNÍ OTÁZKA VŽDY UVEŘEJNĚNA NA KONCI KAŽDÉHO DÍLU.

 

Po odvysílání každého premiérového dílu „Po trailech přes hory“ na televizní stanici Dajto zde bude zveřejněna soutěžní otázka, která zároveň zazní přímo v pořadu. Odpovědi soutěžní otázku zasílejte na e-mail soutez@sevendays.cz, čas na jejich zaslání máte vždy do premiéry následujícího dílu pořadu. Do e-mailu uveďte svou odpověď (dostatečné je uvedení písmena označujícího odpověď), celé jméno, telefonní kontakt a adresu.

Každý soutěžní týden vylosujeme dva výherce, kteří získají hodnotné ceny od našich partnerů. Výherci budou zveřejněni vždy v pondělí po ukončení kola zde na webu a zároveň budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

1. DÍL

Soutěžní otázka

 

Kdy byla založená Chráněná krajinná oblast Broumovsko?

A) 27. března 1991

Větruodolnou čepici pod helmu z materiálu gore-tex infinium™️ windstopper®️ soft shell věnoval český výrobce, firma Kama získává Romana Cisáriková.

Balíček přírodní sportovní výživy od společnosti Chimpanzee dodalo online cyklo lahůdkářství bikeporn.cz získává Martin Ludwig.

2. DÍL

Soutěžní otázka

 

Kolik let strávil Ján Svorada v profesionálním pelotonu?

A) 14

B) 15

C) 16

Větruodolnou čepici pod helmu z materiálu gore-tex infinium™️ windstopper®️ soft shell věnoval český výrobce, firma Kama.

Ergonomické MTB gripy GA2 od společnosti Ergon dodalo online cyklo lahůdkářství bikeporn.cz

3. DÍL

Soutěžní otázka

 

Jak se jmenuje nový trail Rychlebských stezek s průjezdem v kořenech padlého stromu?

A) Orel

B) Jestřáb

C) Orlosup

Větruodolnou čepici pod helmu z materiálu gore-tex infinium™️ windstopper®️ soft shell věnoval český výrobce, firma Kama.

Balíček přírodní sportovní výživy od společnosti Chimpanzee dodalo online cyklo lahůdkářství bikeporn.cz.

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde